Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
0
سبد خالی است

PRP در درمان نازایی از طریق IVF

شرکت نو آوران سلامت ارژنگ در اقدامی مبتکرانه به تولید کیت IVF جهت ناباروری با برند استاندارد کیت ، اولین تولید کننده کیتهای PRP  در ایران نموده است.

مراکز مهم IVF  در سراسر ایران ازاستاندارد کیت تهیه PRP و برای IVF  استفاده می نمایند.

به کارگیری موفق فاکتورهای رشد پلاکتی برای درمان نازایی
برای اولین بار در دنیا از فاکتورهای رشد پلاکتی (PRP) برای درمان نازایی (موارد شکست مکرر لانه گزینی در IVF) استفاده شده که برای درمان نازایی بسیار موثر بوده است.

پلاكتهاي خوني تغليظ شده در درمان شكست مكرر لانه گزيني (RIF)واندومتر نازك در (IVF).

امروزه روش موفق و فراگير (سلول درماني)و(پلاكت درماني) كاريرد وسيعي در علوم مختلف پزشكي پيدا كرده است
و در بخش پلاسماي تغليظ شده از پلاكتها (prp)در زمينه هاي بسياري از قبيل زيبايي ،ترميم زخمهاي مزمن،ارتوپدي،دندانپزشكي،چشم پزشكي و.....كاربردهاي فراواني دارد.

به رقم تلاش تيم تحقيقاتي از پزشكان ايراني براي نخستين بار در دنيا با استفاده از فاكتورهاي رشد پلاكتي (prp) موفق به درمان شكست مكرر لانه گزيني و اندومتر نازك در IVF شده اند كه ريسك شكست را تا ٨٥ درصد كاهش داده و باروري را به صورت چشم گيري افزايش ميدهدبنا به تحقيق و موفقيت اين اساتيدبدين صورت كه فاكتورهاي رشد پلاكتي از خون محيطي خود فرد گرفته ميشود و پس از جدا سازي پلاكت از گلبول قرمز خون تنها پلاكتهايي كه حاوي فاكتورهاي رشد فراوان است به رحم مادر تزريق ميشود
نتايج تحقيقات انجام شده روي ٢٠بيمار نشان داده كه ١٨خانم به كمك اين روش توانستند بارداري داشته باشند و بكار گيري اين روش براي انها هيچ عارضه اي به همراه نداشته و اين مطلب در قالب دو مقاله به ژورنالهاي JHRS و IJRM به همت و تلاش پزشكان ايراني ارائه شده

که با استفاده از کیسه خون و رعایت تمامی استانداردهای انتقال خون جهانی در اشلکوچکتر تولید گردیده

لازم به ذكر ميباشد در راستاي هدف خدمت به بيماران و درمان ناباروري اين مركز با مجوز از وزارت بهداشت و درمان جمهوري اسلامي ايران با طراحي مدار بسته ترين كيت prp در دنياکه با استفاده از کیسه خون و رعایت تمامی استانداردهای انتقال خون جهانی در اشل کوچکتر تولید گردیده.


با تشكر استاندارد كيت

لطفا براي چگونگي تهيه وتجهيز مراكز و شركت در كلاسهاي اموزشي با شماره ٠٩١٢٠٨٤٣١٦٤ اقاي امير حسين ارژنگيان  تماس حاصل نمایید.

رزرو در کلاسهای آموزشیPRP- VIF  با شماره 09120843164 تماس بگیرید.

آقاي امير حسين ارژنگيان

 

  PRP برای درمان آرتروز زانو

آمار

  • تعداد کالا: 6
  • بازدید امروز: 18
  • بازدید دیروز: 323
  • بازدید کل: 67066